14.10.2024 21:01
4’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
11’ Родриго Балдасо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
16’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ Педро Уго Аморим практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
29’ Вевертон головою відбиває м'яч
30’ Знаменитий гравець Левент Кишш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
34’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
43’ Команда ФК Звезда 1248 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ Мда... Бруно Араухо... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
49’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
57’ Мда... Франсиско Соарес... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
61’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
67’ Жахливий та неточний пас віддав Лукас Пиазон своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ При виконанні кутового удару Лукас Пиазон несподівано та красиво забиває ГОЛ!
72’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Данило Риос
80’ Гонсалу Рамуш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
83’ При виконанні кутового удару Гонсалу Рамуш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
84’ Лукас Пиазон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
87’ Бруно Араухо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495