14.10.2024 21:01
ТОРНАДО Arena
1’ Футболісти команди ТОРНАДО 1753 розіграли м'яч із центру поля
8’ Игорь Нетто вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
12’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Бруно Араухо
17’ При виконанні кутового удару Силас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
19’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Филипе Феррейра
21’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
31’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Силас
36’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Педро Уго Аморим не зміг потрапити по воротах!
45’ Силас на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
52’ Габриэль віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди ТОРНАДО 1753
52’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Силас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
55’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гонсалу Рамуш чітко вкинув м'яч у гру
64’ Відмінну передачу віддав Левент Кишш, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
74’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Давид Кипиани зробив гарний підкат
77’ Игорь Нетто зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
78’ Суддя призначає пенальті. Игорь Нетто пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
82’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Левент Кишш
84’ Графите проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
87’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
94’ Роджерио Сени грамотно грає на виході