14.10.2024 20:59
Манчестер Arena
1’ Команда Манчестер 1663 розпочала з центру поля
2’ Раимофф проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
7’ Петер Шмейхель непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
9’ Гравець віддає наскрізний пас і Деукалайон Ксенакис у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
12’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Том Клеверли
16’ Який незграбний пас віддав Хавьер Эрнандес і м'ячем заволодів суперник!
24’ Донни ван де Бек віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Манчестер 1663! Видно злагодженість у діях!
30’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
38’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Лукман Аруна
42’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Сандро Рамирес
51’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Том Клеверли
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Деукалайон Ксенакис забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
56’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
58’ Сандро Рамирес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
60’ Відмінну передачу віддав Раимофф, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
67’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Даррен Флетчер
76’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
85’ Гравець Донни ван де Бек набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!