14.10.2024 20:40
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Хоакин Фернандес
15’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Душан Влахович
19’ Никола Миленкович неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
28’ Хуан Бернат у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
32’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мейсон Маунт
42’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
46’ Після невиразного відбору, атаку почав Джон Дуран
54’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Ну треба ж! Виктор Бонифейс віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
57’ Ех, Энтони Гордон... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
63’ Никола Миленкович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
66’ Маркиньос відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
66’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
76’ Кристофер Нкунку фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
82’ Яка передача і Дензел Думфрис пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
84’ Ех, Джон Дуран... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
87’ Вправно перехоплює м'яч Хоакин Фернандес
90’ Энтони Гордон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку