14.10.2024 20:35
cordoba cf Arena
1’ Футболісти команди cordoba cf 925 розіграли м'яч із центру поля
4’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Франсишку Консейсау
7’ Знову м'яч забирає Рафаэл Моленар
13’ Після тонкої передачі м'яч отримує Хоакин Фернандес
21’ Відібравши м'яч, Кевин Фолланд віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
21’ Небезпечний штрафний удар і Грегор Фалькенмайер легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мейсон Маунт
32’ Франсишку Консейсау красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
37’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
41’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хусаин Рокки
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Ну треба ж! Джанлука Сильвестри віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Кевин Фолланд у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
55’ Боротьба за м'яч у повітрі і Кевин Фолланд буквально лягає на спину опонента!
59’ Який незграбний пас віддав Джанлука Сильвестри і м'ячем заволодів суперник!
63’ Грегор Фалькенмайер практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
65’ Костаниллья Борнес непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
74’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Данило
79’ У грубому підкаті Франсишку Консейсау зносить суперника з ніг!
82’ Нето легко перехоплює м'яч
89’ Боротьба за м'яч у повітрі і Грегор Фалькенмайер буквально лягає на спину опонента!
90’ Данило проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!