14.10.2024 20:27
Madrid Fc Arena
1’ Команда Madrid Fc 841 розпочала з центру поля
6’ Жахливий та неточний пас віддав Кевин Фолланд своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
11’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кевин Фолланд віддав пас в нікуди!
15’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
24’ Що ж робить гравець команди Madrid Fc 841, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
32’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Франсишку Консейсау
38’ Сильний удар по воротах, але Митофан Рамзайцев у стрибку легко відбив цей м'яч!
42’ Після жахливої помилки захисника Джеральдо Берко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ Блэгоджа Елачич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Мейсон Маунт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
47’ Душан Влахович віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
49’ М'ячем заволодів Хуан Бернат, але несподівано тут же його втратив!
58’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Блэгоджа Елачич
62’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
65’ Блэгоджа Елачич вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
75’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Ренату Саншеш
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Вернер Пфафф
86’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Ренату Саншеш