Товариський матч

14.10.2024 20:20
СКМ Arena
1’ Команда СКМ 791 розпочала з центру поля
7’ Драгослав Елачич фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
12’ Суддя призначає пенальті. Тодд Кондон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
12’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди СКМ 791 гра в середині поля
22’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди СКМ 791 гра в середині поля
24’ Омар Барретт віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
34’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Драгослав Елачич
39’ Відібравши м'яч, Грег Байерли віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
46’ Після легкого удару гравцем Грег Байерли по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
48’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Дэвин Перкин...
51’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
60’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
66’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Драгослав Елачич
71’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Грег Байерли
72’ Дэвин Перкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
76’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Дэвен Питерс забиває ГОЛ!
77’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
80’ Коре Ларссен вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
83’ Даниел Шумахер не зміг віддати пас! Явний брак техніки
86’ Даниел Шумахер віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!