14.10.2024 20:16
АНД Спорт Arena
1’ Футболісти команди АНД Спорт 840 розіграли м'яч із центру поля
7’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Эдмилсон Ломбадо
8’ Після прострільного удару по воротах Мики Бернарди рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ Филиппо Симоне легко перехоплює м'яч
13’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди АНД Спорт 840 гра в середині поля
21’ М'яч за межами поля, вкидає Раимунд Ржевуский
28’ Зопирос Ворбис вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
31’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Филиппо Симоне не зміг залишити поле без допомоги медиків
34’ Після тонкої передачі м'яч отримує Омар Барретт
36’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Омар Барретт
38’ Джон Брайт важко ловить м'яч
48’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
51’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Митчум Элдридж
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мики Бернарди забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
61’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
65’ Джон Брайт легко перехоплює м'яч
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Маттиас Сильверман у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
70’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Эдмилсон Ломбадо правильно віддати пас на партнера!
76’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Драгослав Елачич не зміг потрапити по воротах!
86’ Який незграбний пас віддав Асита Карпантье і м'ячем заволодів суперник!