14.10.2024 19:42
Dudka Kharkiv Arena
1’ Команда Dudka Kharkiv 828 розпочала з центру поля
4’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Майкл Гисборн отримує попередження
8’ Ну треба ж! Омар Барретт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
14’ Джон Брайт непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
21’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
30’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Рэкс Бэнкрофт
33’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Таргын Турсунов
34’ Жорсткий підкат та футболіст Бабаджайд Кумордзи падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
43’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Chelsee 578 гра в середині поля
49’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Манар Смаков
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Асклепиадес Спиру легко вганяє м'яч у сітку воріт!
52’ Відмінну передачу віддав Манар Смаков, мабуть один із найкращих гравців команди Dudka Kharkiv 828
55’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Вэзилайдж Абрамович прикривається руками, медики вже поспішають...
62’ Команда Dudka Kharkiv 828 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ Нуно Лино проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
65’ Эрнест Нечаев втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
65’ Рэкс Бэнкрофт віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Chelsee 578! Видно злагодженість у діях!
68’ Ну треба ж! Бабаджайд Кумордзи віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
70’ Сильний удар по воротах, але Джон Брайт у стрибку легко відбив цей м'яч!
72’ Після прострільного удару по воротах Нсия Карпантье рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
74’ Нсия Карпантье проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
75’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Рэкс Бэнкрофт
80’ Вдало віддав пас Маттиас Сильверман своєму гравцю!
85’ Жорсткий підкат та футболіст Эрнест Нечаев падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
90’ Боротьба за м'яч у повітрі і Эрнест Нечаев буквально лягає на спину опонента!