14.10.2024 19:40
Alban Celtic Arena
1’ Футболісти команди Alban Celtic 795 розіграли м'яч із центру поля
3’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
8’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Норман Гуммель
13’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антон Хайнрих забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
16’ Джон Брайт витягає дуже складний удар
23’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Омар Барретт
33’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
33’ Знаменитий гравець Фабио Жозе Ферейра вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ Після жахливої помилки захисника Жеральд Вебер без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
35’ Сильний удар по воротах, але Хэджайм Кита у стрибку легко відбив цей м'яч!
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рэкс Бэнкрофт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
36’ Майкл Гисборн зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ При спробі обійти суперника гравець Лима Жувея підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
43’ Жеральд Вебер подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
51’ Норман Гуммель у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
51’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Фабио Жозе Ферейра не зміг залишити поле без допомоги медиків
61’ М'ячем заволодів Асклепиадес Спиру, але несподівано тут же його втратив!
67’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
69’ При спробі обійти суперника гравець Бонифаций Прокопенко підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
76’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Маттиас Сильверман
79’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Рэкс Бэнкрофт
83’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Жеральд Вебер віддав пас в нікуди!
89’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим