14.10.2024 19:37
POTOP Arena
1’ Команда POTOP 1446 розпочала з центру поля
4’ Ну треба ж! Асклепиадес Спиру віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
6’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Дэвин Перкин
8’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Адам Лаллана...
11’ Барт Рамселар зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
16’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
18’ При спробі обійти суперника гравець Обафеми Мартинс підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
18’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Марио Пашалич забиває ГОЛ!
19’ Барт Рамселар красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди POTOP 1446
26’ Команда Chelsee 578 спокійно контролює м'яч у середині поля
30’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Марк Шварцер не зможе сам піти з поля
32’ М'ячем у голову отримує Марио Пашалич. Сподіваємось все обійдеться...
36’ Лэндон Донован практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маттиас Сильверман забиває ГОЛ!
42’ Шикарний аут та м'яч вкине Адам Лаллана
48’ Який незграбний пас віддав Рэкс Бэнкрофт і м'ячем заволодів суперник!
51’ Джон Брайт показує найвищу техніку воротарської майстерності
60’ Марк Шварцер грамотно грає на виході
68’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Марио Пашалич правильно віддати пас на партнера!
72’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Фелипе Кайседо
74’ Марио Пашалич подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
81’ Після легкого удару гравцем Радослав Ковач по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
81’ Маттиас Сильверман у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
83’ Небезпечний штрафний удар і Барт Рамселар легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
85’ Знаменитий гравець Зопирос Ворбис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
89’ Після прострільного удару по воротах Барт Рамселар рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лэндон Донован...