14.10.2024 19:29
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Дааа... Хуан Бернат не зміг прийняти пас від свого партнера...
15’ Марта Торрехон головою відбиває м'яч
21’ Після проходження флангом Кевин Фолланд віддав точну передачу на протилежний фланг
22’ Яка передача і Ренату Саншеш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
29’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
33’ Душан Влахович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
34’ Ингрид Сюрстад Энген не зміг віддати пас! Явний брак техніки
34’ Небезпечний штрафний удар і Яго Аспас легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
40’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Аурелия Анна Силаг
47’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
52’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Марта Торрехон вміло забирає м'яч!
54’ При виконанні кутового удару Керстин Гарефрекес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
58’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Люси Станифорт
66’ У грубому підкаті Аурелия Анна Силаг зносить суперника з ніг!
74’ Душан Влахович красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
77’ При виконанні кутового удару Люси Станифорт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
79’ Аурелия Анна Силаг фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
87’ І знову Ингрид Сюрстад Энген віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!