14.10.2024 19:20
Qizilqum Fc Arena
1’ Команда Qizilqum Fc 842 розпочала з центру поля
6’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Станимир Дриженко
9’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Бернар Жирар
13’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
16’ Після жахливої помилки захисника Станимир Дриженко без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
19’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Рубен де Вит
25’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
31’ Данило проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
39’ Сильний та точний пас віддав Рауан Турсунов і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
40’ Після легкого удару гравцем Сезар Рейя по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ Бейимбет Гадельшин легко перехоплює м'яч
51’ Эрвид ван дер Лан у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
53’ Небезпечний штрафний удар і Рауан Турсунов легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
53’ Жахливий та неточний пас віддав Рубен де Вит своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
56’ Зефир Мариадос зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
68’ Шикарний аут та м'яч вкине Жорже Маццони
68’ Хуан Бернат втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
73’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Адольф Маттиес
79’ Знаменитий гравець Эрвид ван дер Лан вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
79’ Шикарний аут та м'яч вкине Слободан Иванович
84’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
94’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Рубен де Вит