Товариський матч

14.10.2024 19:12
Nizhny Novgorod Arena
1’ Футболісти команди Nizhny Novgorod 868 розіграли м'яч із центру поля
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Рэдмило Бабич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
5’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Панкратий Деревянов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
5’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Парис Ксенакис легко вганяє м'яч у сітку воріт!
6’ Франциско Амар практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Омар Барретт
17’ Джемми Маккенна зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
20’ М'ячем заволодів Рэкс Бэнкрофт, але несподівано тут же його втратив!
22’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Бабатанд Нцама
27’ Драгослав Елачич відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
29’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Тодд Кондон
37’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дональд Ферт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
38’ Джошуа Бургез на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
45’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Дональд Ферт не зміг залишити поле без допомоги медиків
46’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дональд Ферт
53’ У грубому підкаті Дональд Ферт зносить суперника з ніг!
55’ При спробі обійти суперника гравець Дональд Ферт підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
57’ Панкратий Деревянов вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
69’ Дональд Ферт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
71’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Стюарт Йейтс не зміг залишити поле без допомоги медиків
73’ Відмінну передачу віддав Пауло Афос Кастальдо, мабуть один із найкращих гравців команди Nizhny Novgorod 868
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Дарио Паолетти зробив гарний підкат
88’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Дональд Ферт
89’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Драгослав Елачич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!