14.10.2024 19:11
Equides Arena
1’ Команда Equides 805 розпочала з центру поля
4’ Рэкс Бэнкрофт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
5’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Кшиштоф Мочульский отримав сильну травму
14’ Рюу Оби на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
24’ Що ж робить гравець команди Equides 805, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
29’ Омар Барретт прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
33’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Асклепиадес Спиру і непогано виносить його в центр поля
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Константин Иконов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
37’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
45’ Дэвин Перкин віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
51’ Після легкого удару гравцем Тихомир Ристич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
52’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
62’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
72’ Асклепиадес Спиру проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
80’ Рюу Оби головою відбиває м'яч
83’ Гравець команди Equides 805 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Потап Кучеренко отримує попередження
85’ Омар Барретт на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр