14.10.2024 18:47
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
5’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Мейсон Маунт
7’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мейсон Маунт буквально лягає на спину опонента!
12’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
20’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Рубен де Вит чітко вкинув м'яч у гру
23’ Небезпечний штрафний удар і Надия Надим легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
29’ Диего Перес у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
34’ Ну треба ж! Пап Абу Сиссе віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
40’ Ренату Саншеш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Диего Перес
57’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
67’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Диего Перес
70’ Мейсон Маунт вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
74’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
74’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Душан Влахович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
75’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
76’ Гари Линекер у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
82’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
83’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Катали 1099 гра в середині поля
93’ Нето грамотно грає на виході