14.10.2024 18:45
Dudka Kharkiv Arena
1’ Футболісти команди Dudka Kharkiv 828 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після образи суперника Арон Ференци нахабно штовхає його!
15’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Рэкс Бэнкрофт і непогано виносить його в центр поля
22’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Dudka Kharkiv 828 гра в середині поля
23’ Небезпечний штрафний удар і Тодд Кондон легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
26’ Суддя призначає пенальті. Бабаджайд Кумордзи пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
31’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
37’ Нуно Лино проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
38’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тодд Кондон
46’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
48’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Нуно Лино
57’ М'яч за межами поля, вкидає Нсия Карпантье
60’ Дэвин Перкин зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
63’ Таргын Турсунов добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
67’ Рэкс Бэнкрофт у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
77’ Нуно Лино на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
82’ Небезпечний штрафний удар і Нсия Карпантье легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
84’ Після проходження флангом Рэкс Бэнкрофт віддав точну передачу на протилежний фланг
84’ М'ячем у голову отримує Нуно Лино. Сподіваємось все обійдеться...
87’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Асклепиадес Спиру чітко вкинув м'яч у гру