14.10.2024 18:39
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ І з м'ячем Карвальо Косто після ідеального підкату
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Душан Влахович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
10’ Шикарний аут та м'яч вкине Ренату Саншеш
13’ Сергей Остафьев спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
18’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Маркиньос забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Berda Madrid 793 гра в середині поля
26’ Нето грамотно грає на виході
29’ Суддя призначає пенальті. Душан Влахович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
29’ М'яч за межами поля, вкидає Душан Влахович
31’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Маркиньос
37’ Сергей Остафьев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
47’ Мейсон Маунт фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
54’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сергей Остафьев буквально лягає на спину опонента!
56’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
57’ Сергей Остафьев відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Berda Madrid 793
58’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Карвальо Косто
61’ Душан Влахович від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
62’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мейсон Маунт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
68’ Илия Атанацкович красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Berda Madrid 793
73’ Відмінну передачу віддав Франсишку Консейсау, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
79’ Ех, Кузьма Катревич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
88’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!