14.10.2024 18:30
Перемога Arena
1’ Футболісти команди Перемога 834 розіграли м'яч із центру поля
8’ Кристиан Томас віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
10’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Иоичи Огасавара
17’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Рэкс Бэнкрофт чітко вкинув м'яч у гру
19’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!
24’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Арон Лигети не зміг потрапити по воротах!
29’ Иоичи Огасавара неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
39’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Нгози Анкетиль
48’ Райан Херст зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
48’ Драгослав Елачич порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
50’ Счеосни Новак витягає дуже складний удар
59’ Після проходження флангом Террел Перкин віддав точну передачу на протилежний фланг
60’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ясуши Аоки забиває ГОЛ!
65’ Стевэн Петрович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
67’ Гравець Асклепиадес Спиру набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
69’ Террел Перкин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
77’ Джошуа Бургез показує найвищу техніку воротарської майстерності
79’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Счеосни Новак отримав сильну травму
82’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Асклепиадес Спиру...
91’ Стевэн Петрович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!