14.10.2024 18:30
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
9’ Сильний удар по воротах, але Орельен Лавуа у стрибку легко відбив цей м'яч!
13’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Фолланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Хуан Бернат
19’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
23’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Арман Лефевр
26’ Орельен Лавуа легко перехоплює м'яч
29’ Знаменитий гравець Яго Аспас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
32’ Франсишку Консейсау подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
34’ Орельен Лавуа показує найвищу техніку воротарської майстерності
40’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Франсишку Консейсау чітко вкинув м'яч у гру
47’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Бруно Лино
51’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Данило і непогано виносить його в центр поля
61’ М'яч за межами поля, вкидає Габен Ларок
63’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кевин Фолланд
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Франсишку Консейсау забиває приголомшливий м'яч у ворота!
69’ Кевин Фолланд вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
70’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Хоакин Фернандес прикривається руками, медики вже поспішають...
77’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Манар Сланов
79’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ренату Саншеш
81’ Гравець команди Fc Monako 542 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гари Брюне отримує попередження
81’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Мейсон Маунт
86’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гари Брюне