14.10.2024 18:30
НОРД Arena
1’ Команда НОРД 1422 розпочала з центру поля
4’ Маркос Рохо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
9’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Максим Глушенков отримав сильну травму
12’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Дэвин Перкин
14’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Драгослав Елачич
21’ Дэвин Перкин добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
23’ Після легкого удару гравцем Силвештре Варела по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Після легкого удару гравцем Ибраима Конате по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
30’ Мда... Жан Поль Боэтиюс... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
33’ Криштиану Перейра головою відбиває м'яч
35’ Филип Уремович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Що ж робить гравець команди Chelsee 578, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
46’ Джошуа Бургез витягає дуже складний удар
54’ Ну треба ж! Зелимхан Бакаев віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
61’ Суддя призначає пенальті. Элдер Поштига пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
61’ Боротьба за м'яч у повітрі і Силвештре Варела буквально лягає на спину опонента!
65’ Зелимхан Бакаев точно зіграв головою на партнера по команді!
71’ Криштиану Перейра витягає дуже складний удар
77’ Элдер Поштига спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
81’ Мда... Зе Луиш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
90’ Террел Перкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Chelsee 578
91’ Террел Перкин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр