Товариський матч

14.10.2024 18:25
Спартак Шанхай Arena
1’ Команда Спартак Шанхай 832 розпочала з центру поля
11’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Дэвин Перкин
11’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Стилианос Митакос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Знову м'яч забирає Луизинью Перейра Рональду
23’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дэвин Перкин
29’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Джемми Маккенна чітко вкинув м'яч у гру
33’ Омар Барретт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
37’ Жахливий та неточний пас віддав Луизинью Перейра Рональду своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
44’ Омар Барретт віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Chelsee 578
44’ Таро Огава зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
52’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Террел Перкин і непогано виносить його в центр поля
56’ Исус Россолимо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Спартак Шанхай 832! Видно злагодженість у діях!
59’ Джемми Маккенна порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
59’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
62’ Команда Chelsee 578 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
71’ Небезпечний штрафний удар і Майкл Гисборн легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
72’ Жахливий та неточний пас віддав Исус Россолимо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
78’ Команда Chelsee 578 спокійно контролює м'яч у середині поля
82’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Джордж Матич
85’ Террел Перкин прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
90’ Александр Диего Мартинеш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку