14.10.2024 18:23
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1421 розпочала з центру поля
7’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Олег Веретенников отримав сильну травму
10’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Драгослав Елачич
12’ Після образи суперника Омар Барретт нахабно штовхає його!
16’ Гравець команди Балтика 1421 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Селестин Бабаяро отримує попередження
17’ Дэвин Перкин від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
27’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Рэкс Бэнкрофт
33’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Драгослав Елачич
35’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Онель Эрнандес і непогано виносить його в центр поля
44’ Гравець Роберто Донадони набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
46’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Нуну Тавареш легко вганяє м'яч у сітку воріт!
54’ Онель Эрнандес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
56’ Суддя призначає пенальті. Тодд Кондон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Олег Веретенников
60’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Петр Чех отримав сильну травму
62’ Команда Chelsee 578 спокійно контролює м'яч у середині поля
69’ Олег Веретенников не зміг віддати пас! Явний брак техніки
72’ І знову Деннис Бергкамп віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
82’ І з м'ячем Дэвин Перкин після ідеального підкату
89’ Після жахливої помилки захисника Томаш Хюбшман без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
89’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Джошуа Бургез вміло забирає м'яч!