14.10.2024 18:20
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Після проходження флангом Рикард Медвецкий віддав точну передачу на протилежний фланг
13’ Зірвавши контратаку суперника, Кевин Фолланд перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
20’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
30’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Лоренсо Басси
34’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кевин Фолланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
39’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Ренату Саншеш
44’ У грубому підкаті Кевин Фолланд зносить суперника з ніг!
47’ Юрий Кабаков добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
50’ Дааа... Блэйк Элдридж не зміг прийняти пас від свого партнера...
53’ Гравець віддає наскрізний пас і Савелий Гулак у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
55’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
57’ Мейсон Маунт неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
67’ Відібравши м'яч, Ренату Саншеш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
72’ Франсишку Консейсау спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
75’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Ренату Саншеш
79’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Душан Влахович
83’ Кевин Фолланд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
89’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
89’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хоакин Фернандес забиває ГОЛ!
91’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Франсишку Консейсау...