14.10.2024 18:12
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
9’ І знову Света Деренчук віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
9’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рауан Турсунов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Леся Словак грамотно грає на виході
21’ Боротьба за м'яч у повітрі і Вероника Коноплян буквально лягає на спину опонента!
25’ Зірвавши контратаку суперника, Бернар Жирар перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
35’ М'ячем заволодів Бернар Жирар, але несподівано тут же його втратив!
43’ Сезар Рейя вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
50’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Рауан Турсунов
56’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сезар Рейя
60’ Після жахливої помилки захисника Жорже Маццони без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
63’ Мэнди Ислакер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
66’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Станимир Дриженко
70’ Гравець Жорже Маццони набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
78’ Мэнди Ислакер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
78’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
82’ Суддя призначає пенальті. Горпина Кривбасочка пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
86’ М'ячем заволодів Мэнди Ислакер, але несподівано тут же його втратив!
90’ Після легкого удару гравцем Жорже Маццони по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!