Товариський матч

14.10.2024 18:07
Chelsee Arena
1’ Футболісти команди Chelsee 578 розіграли м'яч із центру поля
8’ Кэвин Юр віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
14’ Джон Брайт легко перехоплює прострільну передачу
18’ Тодд Кондон втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
19’ Владилен Панасюк головою відбиває м'яч
23’ Боротьба за м'яч у повітрі і Лев Кривошеин буквально лягає на спину опонента!
27’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Юрий Горшков забиває ГОЛ!
33’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
41’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
48’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
50’ Шикарний аут та м'яч вкине Маттиас Сильверман
55’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Кэвин Юр
60’ Данил Пруцев у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
64’ Ех, Олкимос Канделаки... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
67’ Команда spartak moskva 794 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
72’ Олкимос Канделаки відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди spartak moskva 794
73’ Кэвин Юр подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
83’ Гравець Джемми Маккенна набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
86’ Шикарний аут та м'яч вкине Маттиас Сильверман