14.10.2024 18:04
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
8’ Що ж робить гравець команди Fc Monako 542, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
13’ Джован Вуич красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Olimp 800
23’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Виктор Бахон зробив гарний підкат
26’ Після тонкої передачі м'яч отримує Бруно Лино
30’ Софронайос Канарис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
39’ Орельен Лавуа непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
44’ Орельен Лавуа показує найвищу техніку воротарської майстерності
50’ Габен Ларок добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
58’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Бруно Лино
64’ Після прострільного удару по воротах Софронайос Канарис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
66’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Марсель Давид
69’ Суддя призначає пенальті. Эсдрас Алексос пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
76’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
80’ Після жахливої помилки захисника Виктор Бахон без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
82’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гари Брюне...
84’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Саламон Варга вміло забирає м'яч!
93’ Саламон Варга непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки