14.10.2024 17:47
Whispering tigers Arena
1’ Футболісти команди Whispering tigers 828 розіграли м'яч із центру поля
7’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Асклепиадес Спиру
14’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Маттиас Сильверман не зміг потрапити по воротах!
18’ Мда... Каллистрат Ульяненко... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
22’ Команда Whispering tigers 828 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
28’ Після образи суперника Цсига Лакатош нахабно штовхає його!
28’ Кэзуо Одзава відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Whispering tigers 828
33’ У грубому підкаті Кэвин Юр зносить суперника з ніг!
42’ Мда... Дементий Зюбин... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
44’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Маттиас Сильверман забиває ГОЛ!
50’ Джон Брайт на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
53’ Драгослав Елачич прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
58’ Гравець команди Chelsee 578 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лейн Юз отримує попередження
58’ М'яч за межами поля, вкидає Драгослав Елачич
60’ Відмінну передачу віддав Тодд Кондон, мабуть один із найкращих гравців команди Chelsee 578
68’ Який незграбний пас віддав Пакистанце Кер і м'ячем заволодів суперник!
74’ Кэвин Юр спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
81’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тодд Кондон
91’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Жоано Данни Косто