Товариський матч

14.10.2024 17:33
ТОРНАДО Arena
1’ Команда ТОРНАДО 1752 розпочала з центру поля
7’ Знаменитий гравець Дуглас Силва Баселар вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
7’ І з м'ячем Асклепиадес Спиру після ідеального підкату
17’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Асклепиадес Спиру
18’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Екатерина Севастьянова забиває ГОЛ!
19’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Талиска забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
22’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Маттиас Сильверман
27’ Суддя призначає пенальті. Арсен Захарян пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
30’ Константин Зырянов головою відбиває м'яч
36’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Кэвин Юр у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Павел Погребняк у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ Лейн Юз на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
50’ Екатерина Севастьянова спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
56’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Драгослав Елачич...
63’ Гравець віддає наскрізний пас і Екатерина Севастьянова у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
66’ Джон Брайт витягає дуже складний удар
71’ Джон Брайт показує найвищу техніку воротарської майстерності
75’ Джон Брайт непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
77’ Команда ТОРНАДО 1752 спокійно контролює м'яч у середині поля
84’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Константин Зырянов вміло забирає м'яч!
86’ Після прострільного удару по воротах Арсен Захарян рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
91’ І з м'ячем Тодд Кондон після ідеального підкату