14.10.2024 17:22
Unterhaching Arena
1’ Футболісти команди Unterhaching 824 розіграли м'яч із центру поля
8’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
14’ Який незграбний пас віддав Сандро Рамирес і м'ячем заволодів суперник!
16’ Гравець команди Unterhaching 824 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Добрило Чирич отримує попередження
20’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Чиумбо Диамутен
25’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Тим ван Реммерсваал
31’ М'ячем заволодів Леннерт Нильсен, але несподівано тут же його втратив!
39’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Деян Трифунович
44’ Сандро Рамирес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
50’ Деян Трифунович вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ Відмінну передачу віддав Халид Булахруз, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
61’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Адетоканбо Уче чітко вкинув м'яч у гру
63’ Знову м'яч забирає Тим ван Реммерсваал
65’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сандро Рамирес забиває приголомшливий м'яч у ворота!
73’ Потап Зурерх спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
77’ Тим ван Реммерсваал зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
79’ Деукалайон Ксенакис проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
80’ Після жахливої помилки захисника Халид Булахруз без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
83’ І знову Леннерт Нильсен віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
91’ Деукалайон Ксенакис віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!