14.10.2024 17:14
Arezona Arena
1’ Команда Arezona 816 розпочала з центру поля
3’ Рахман Абдрахманов неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
5’ Після легкого удару гравцем Сандро Рамирес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
7’ Джастин Кард не зміг віддати пас! Явний брак техніки
17’ Вдало віддав пас Тим ван Реммерсваал своєму гравцю!
23’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
26’ Асан Богданов витягає дуже складний удар
29’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Тим ван Реммерсваал
36’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сандро Рамирес
43’ Антони Рамальетс важко ловить м'яч
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
45’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
47’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Рахман Абдрахманов легко вганяє м'яч у сітку воріт!
50’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Джанпьеро Феррара
52’ Светозар Белкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
53’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Карлос Клерк легко вганяє м'яч у сітку воріт!
57’ Після жахливої помилки захисника Сетос Спиру без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Светозар Белкин
63’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карлос Клерк чітко вкинув м'яч у гру
68’ Тим ван Реммерсваал порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
71’ Команда Arezona 816 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
80’ Сильний та точний пас віддав Джанпьеро Феррара і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
82’ Суддя призначає пенальті. Тим ван Реммерсваал пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
84’ Светозар Белкин фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
89’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
90’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
93’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!