14.10.2024 17:11
Berda Madrid Arena
1’ Команда Berda Madrid 793 розпочала з центру поля
7’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Андроник Рыбачев
11’ І з м'ячем Кемден Джонс після ідеального підкату
13’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Карвальо Косто
18’ Який незграбний пас віддав Сергей Остафьев і м'ячем заволодів суперник!
20’ У грубому підкаті Илия Атанацкович зносить суперника з ніг!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карвальо Косто чітко вкинув м'яч у гру
31’ Хоакин Фернандес точно зіграв головою на партнера по команді!
34’ Сергей Остафьев фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
40’ Після легкого удару гравцем Данило по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
43’ Сергей Остафьев подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Хуан Бернат вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
48’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франк Уилкинс забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Душан Влахович
56’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Франсишку Консейсау
58’ Хуан Бернат від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
59’ Нео Микари проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
61’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
66’ Суддя призначає пенальті. Хоакин Фернандес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
69’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Данило отримує попередження
73’ Нето важко ловить м'яч
74’ Суддя призначає пенальті. Ренату Саншеш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
75’ Небезпечний штрафний удар і Душан Влахович легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
80’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
88’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Сергей Остафьев