14.10.2024 17:06
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
7’ Леся Словак витягає дуже складний удар
14’ І з м'ячем Сандро Рамирес після ідеального підкату
17’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Леннерт Нильсен
21’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
31’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Люба Шматко зробив гарний підкат
40’ Раимофф не зміг віддати пас! Явний брак техніки
42’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
43’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
49’ При спробі обійти суперника гравець Даниэль Шваб підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
51’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Сандро Рамирес
55’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Николь Козлова
62’ М'яч за межами поля, вкидає Сандро Рамирес
70’ Гравець віддає наскрізний пас і Даниэль Шваб у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
72’ М'яч за межами поля, вкидає Сергей Волыняка
77’ Після тонкої передачі м'яч отримує Раимофф
78’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Люба Шматко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
82’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
84’ Суддя призначає пенальті. Карлос Клерк пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
86’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Мэнди Ислакер...