14.10.2024 17:02
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
8’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
12’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Адам Игве
18’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Андроник Рыбачев
20’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Матье Жиль
21’ Руй Роналду проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
29’ Дааа... Питер Кальман не зміг прийняти пас від свого партнера...
32’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Карвальо Косто
34’ Після жахливої помилки захисника Сергей Остафьев без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
35’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Карим Симон
40’ Знаменитий гравець Ромео Мирабо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
41’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Кемден Джонс
43’ Жахливий та неточний пас віддав Нео Микари своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Ех, Питер Кальман... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
51’ Суддя призначає пенальті. Гари Брюне пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
54’ Сильний та точний пас віддав Андроник Рыбачев і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ При виконанні кутового удару Андроник Рыбачев несподівано та красиво забиває ГОЛ!
57’ Гари Брюне зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Руй Роналду забиває приголомшливий м'яч у ворота!
60’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Макс Ларивьер вміло забирає м'яч!
62’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Адам Игве
72’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Руй Роналду
77’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Питер Кальман
85’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Ампелайос Алексис вміло забирає м'яч!