14.10.2024 17:02
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 794 розіграли м'яч із центру поля
3’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сезар Рейя
10’ Знаменитий гравець Сезар Рейя вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
11’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
14’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
17’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
18’ Після жахливої помилки захисника Юрий Горшков без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
26’ Олкимос Канделаки віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
30’ При виконанні кутового удару Хуан Бернат несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
36’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Хуан Бернат зробив гарний підкат
42’ Після легкого удару гравцем Хуан Бернат по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
46’ Знову м'яч забирає Антонен Обер
48’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Рауан Турсунов
53’ Рубен де Вит порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
57’ Шикарний аут та м'яч вкине Антонен Обер
61’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
65’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
70’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
78’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
84’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
86’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Станимир Дриженко