14.10.2024 16:36
ЛІОН Arena
1’ Команда ЛІОН 1523 розпочала з центру поля
5’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Валентин Белькевич
10’ Жорди Масип грамотно грає на виході
10’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
15’ Лорен Сессельман подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
16’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Луис Фелипе Рамос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
20’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бруно Араухо забиває приголомшливий м'яч у ворота!
25’ У грубому підкаті Лорен Сессельман зносить суперника з ніг!
32’ Після тонкої передачі м'яч отримує Карлос Солер
42’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
46’ Кевин Лазанья зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
50’ Антони Рамальетс на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
59’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Левент Кишш
64’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
65’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
67’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Луис Фелипе Рамос прикривається руками, медики вже поспішають...
67’ Суддя призначає пенальті. Норайо Кита пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
68’ Після невиразного відбору, атаку почав Бруно Араухо
69’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Пров Зямкин отримує попередження
76’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Лорен Сессельман
86’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ЛІОН 1523 гра в середині поля