14.10.2024 16:29
Red Devills Arena
1’ Команда Red Devills 799 розпочала з центру поля
7’ Доминик Бонне спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
16’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Франсишку Консейсау
18’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Мейсон Маунт
23’ Данило зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
25’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
27’ Мартын Вырошников проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
28’ Що ж робить гравець команди Red Devills 799, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ Сильний удар по воротах, але Норберто Элиа у стрибку легко відбив цей м'яч!
43’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Хоакин Фернандес
45’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Кевин Фолланд правильно віддати пас на партнера!
45’ Знаменитий гравець Ренату Саншеш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
45’ Яка передача і Франсишку Консейсау пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
50’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Нифонт Левин і непогано виносить його в центр поля
54’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Маркиньос забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
57’ І з м'ячем Мейсон Маунт після ідеального підкату
60’ Ренату Саншеш практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
66’ Хоакин Фернандес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
71’ Норберто Элиа на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Бакир Идрисов забиває приголомшливий м'яч у ворота!
78’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
81’ Гравець Хоакин Фернандес набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
86’ Зэмба Фоше порушив правила за метрів сорока від своїх воріт