14.10.2024 16:28
Альянс Arena
1’ Футболісти команди Альянс 1223 розіграли м'яч із центру поля
7’ Мда... Иван Перишич... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
11’ Энцо Зидан легко перехоплює прострільну передачу
14’ Який незграбний пас віддав Маттео Гандузи і м'ячем заволодів суперник!
21’ Суддя призначає пенальті. Даниэль Шваб пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
22’ Вправно перехоплює м'яч Сандро Рамирес
23’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Лукман Аруна легко вганяє м'яч у сітку воріт!
32’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Миралем Пьянич
32’ Леннерт Нильсен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
35’ Після прострільного удару по воротах Деукалайон Ксенакис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
39’ Тим ван Реммерсваал добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
41’ Після образи суперника Рики Пуч нахабно штовхає його!
49’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Леннерт Нильсен зробив гарний підкат
53’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Маттео Гандузи...
55’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Карлос Клерк чітко вкинув м'яч у гру
63’ Маттео Гандузи на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
66’ Раимофф зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
72’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Миралем Пьянич
73’ Суддя призначає пенальті. Маттео Гандузи пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
75’ Миралем Пьянич віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
84’ Деукалайон Ксенакис від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
86’ Леннерт Нильсен неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!