14.10.2024 16:21
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ Вправно перехоплює м'яч Мейсон Маунт
13’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мейсон Маунт
21’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
26’ Душан Влахович на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
36’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
45’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Адорджан Бабич не зміг потрапити по воротах!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
48’ При виконанні кутового удару Ренату Саншеш несподівано та красиво забиває ГОЛ!
49’ Яка передача і Данило пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
52’ Ех, Хуан Бернат... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
54’ Руди Хоек втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
55’ Після образи суперника Афраний Макаров нахабно штовхає його!
58’ Небезпечний штрафний удар і Карлуш Данни Алекс легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
60’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Мейсон Маунт
62’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!
66’ Після жахливої помилки захисника Джетт Белл без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
67’ Леонид Лановой вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
73’ Данило практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
79’ Адорджан Бабич вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
89’ Ренату Саншеш вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!