14.10.2024 16:13
Red Devills Arena
1’ Футболісти команди Red Devills 799 розіграли м'яч із центру поля
8’ Ромео Мирабо від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
9’ Гравець віддає наскрізний пас і Бакир Идрисов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
16’ Який незграбний пас віддав Роберт Полгар і м'ячем заволодів суперник!
20’ Сильний удар по воротах, але Норберто Элиа у стрибку легко відбив цей м'яч!
20’ Гравець команди Red Devills 799 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Петр Андраде Лаэльсон отримує попередження
26’ Команда Red Devills 799 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
28’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Питер Кальман
32’ Зірвавши контратаку суперника, Адам Игве перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
40’ Изайл Резерфорд прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
45’ Матье Жиль на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
49’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Среко Якшич і непогано виносить його в центр поля
57’ Після тонкої передачі м'яч отримує Питер Кальман
59’ Дааа... Гари Брюне не зміг прийняти пас від свого партнера...
63’ Доминик Бонне зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
67’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Red Devills 799 гра в середині поля
70’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
73’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Даниил Корнышев
78’ Шикарний аут та м'яч вкине Петр Андраде Лаэльсон
82’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гари Брюне
85’ М'ячем заволодів Изайл Резерфорд, але несподівано тут же його втратив!
90’ Гравець віддає наскрізний пас і Бакир Идрисов у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!