14.10.2024 16:13
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Энтони Гордон не зміг віддати пас! Явний брак техніки
14’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
21’ Жахливий та неточний пас віддав Дензел Думфрис своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
23’ Георгий Мамардашвили непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
27’ Вправно перехоплює м'яч Мейсон Маунт
28’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Кевин Фолланд забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
42’ Після прострільного удару по воротах Дензел Думфрис рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
44’ Після образи суперника Джон Дуран нахабно штовхає його!
44’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренату Саншеш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
54’ Хоакин Фернандес вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
57’ Суддя призначає пенальті. Виктор Бонифейс пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
61’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
71’ Душан Влахович вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
76’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Варрен Заир Эмри
83’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Никола Миленкович
89’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Варрен Заир Эмри не зміг потрапити по воротах!