14.10.2024 16:11
UFA Arena
1’ Команда UFA 1447 розпочала з центру поля
6’ При виконанні кутового удару Халид Булахруз несподівано та красиво забиває ГОЛ!
6’ Гравець команди UFA 1447 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Егор Кримец отримує попередження
11’ Який незграбний пас віддав Даниэль Шваб і м'ячем заволодів суперник!
18’ Деукалайон Ксенакис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
27’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Андрей Акопянц...
29’ Егор Кримец фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
37’ Сильний та точний пас віддав Шахзодбек Убайдуллаев і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ Який незграбний пас віддав Леннерт Нильсен і м'ячем заволодів суперник!
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
45’ Після тонкої передачі м'яч отримує Халид Булахруз
47’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Сандро Рамирес
48’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лукман Аруна отримує попередження
53’ Гравець віддає наскрізний пас і Леннерт Нильсен у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
54’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Тим ван Реммерсваал віддав пас в нікуди!
60’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Дониер Абдуманнопов
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Вагиз Галиулин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
67’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Шахзодбек Убайдуллаев
73’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
75’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
83’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Леннерт Нильсен...
88’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Халид Булахруз забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
92’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Лукман Аруна правильно віддати пас на партнера!