14.10.2024 16:03
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
6’ Боротьба за м'яч у повітрі і Раимофф буквально лягає на спину опонента!
13’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
14’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
14’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
14’ Після жахливої помилки захисника Деукалайон Ксенакис без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
16’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Грегор Фалькенмайер не зміг потрапити по воротах!
16’ Рафаэл Моленар зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
24’ Сильний удар по воротах, але Михэйло Вучинич у стрибку легко відбив цей м'яч!
28’ Суддя призначає пенальті. Деукалайон Ксенакис пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
34’ Шикарний аут та м'яч вкине Тим ван Реммерсваал
37’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
38’ Жорсткий підкат та футболіст Тим ван Реммерсваал падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
46’ Знову м'яч забирає Хусаин Рокки
53’ Сандро Рамирес відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
55’ Деукалайон Ксенакис добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
57’ Мда... Леннерт Нильсен... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
59’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
64’ Раимофф неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
66’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Раимофф забиває приголомшливий м'яч у ворота!
70’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
71’ М'ячем у голову отримує Халид Булахруз. Сподіваємось все обійдеться...
73’ Костаниллья Борнес легко перехоплює прострільну передачу
78’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Деукалайон Ксенакис
84’ Раимофф віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
85’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Тим ван Реммерсваал не зміг залишити поле без допомоги медиків
88’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Томайо Маэда