14.10.2024 15:56
Oblivion Arena
1’ Футболісти команди Oblivion 1174 розіграли м'яч із центру поля
10’ Марк Овермарс вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
13’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
23’ Дааа... Сандро Рамирес не зміг прийняти пас від свого партнера...
25’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
30’ Руд ван Нистелрой втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
32’ Марк Овермарс на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Леннерт Нильсен
42’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Карлос Клерк не зможе сам піти з поля
45’ Раимофф від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
48’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
48’ Жорсткий підкат та футболіст Тим ван Реммерсваал падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
50’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тим ван Реммерсваал забиває приголомшливий м'яч у ворота!
53’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
60’ Клаудио Таффарел показує найвищу техніку воротарської майстерності
64’ Раимофф красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
69’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Деукалайон Ксенакис
75’ Після прострільного удару по воротах Лукман Аруна рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
79’ Клаудио Таффарел легко перехоплює прострільну передачу
84’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Деукалайон Ксенакис
89’ Алан Ширер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!