14.10.2024 15:54
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гонсалу Рамуш
12’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Илья Цымбаларь легко вганяє м'яч у сітку воріт!
15’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
21’ У грубому підкаті Педро Уго Аморим зносить суперника з ніг!
30’ Сергей Волыняка не зміг віддати пас! Явний брак техніки
31’ М'ячем у голову отримує Педро Уго Аморим. Сподіваємось все обійдеться...
32’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
35’ Мда... Филипе Феррейра... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
41’ Наташа Суслова на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
45’ Анна Иванова зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
48’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
50’ Знову м'яч забирає Наташа Суслова
54’ Николь Козлова вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
56’ Після тонкої передачі м'яч отримує Николь Козлова
62’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Илья Цымбаларь
64’ Левент Кишш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
69’ Света Деренчук практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
70’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
77’ Бруно Араухо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
81’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
84’ Света Деренчук прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
92’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Сергей Волыняка