14.10.2024 15:54
Fc Juventus Arena
1’ Футболісти команди Fc Juventus 851 розіграли м'яч із центру поля
2’ Мейсон Маунт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
7’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Хоакин Фернандес
10’ Який незграбний пас віддав Самуэль ла Альберто і м'ячем заволодів суперник!
20’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
26’ Відібравши м'яч, Марио Флиндерс віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
33’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
41’ Знову м'яч забирає Тэмотсу Ямада
41’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
48’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
53’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Мейсон Маунт не зміг потрапити по воротах!
54’ Після прострільного удару по воротах Ренату Саншеш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
55’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Жорже Маццони отримує попередження
56’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Мейсон Маунт
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Тэмотсу Ямада забиває приголомшливий м'яч у ворота!
64’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Марио Флиндерс
72’ Який незграбний пас віддав Ренату Саншеш і м'ячем заволодів суперник!
74’ Гравець віддає наскрізний пас і Жорже Маццони у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Жорже Маццони зробив гарний підкат
81’ Після легкого удару гравцем Тэмотсу Ямада по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
82’ Відмінну передачу віддав Мейсон Маунт, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
87’ Нето важко ловить м'яч
87’ Хуан Бернат зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку