14.10.2024 15:48
Liverpool Arena
1’ Футболісти команди Liverpool 1782 розіграли м'яч із центру поля
10’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Виталий Старухин
16’ Павел Ребенок практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
16’ Небезпечний штрафний удар і Левент Кишш легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
23’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гонсалу Рамуш чітко вкинув м'яч у гру
30’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Владимир Гладкий віддав пас в нікуди!
34’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Пров Зямкин
44’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
52’ Після прострільного удару по воротах Левент Кишш рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Педро Уго Аморим правильно віддати пас на партнера!
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
62’ Ну треба ж! Гонсалу Рамуш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
66’ Владимир Гладкий зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
71’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Liverpool 1782 гра в середині поля
73’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Петро Переверза забиває приголомшливий м'яч у ворота!
78’ Після тонкої передачі м'яч отримує Владимир Гладкий
78’ Норайо Кита зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
82’ Евгений Левченко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Liverpool 1782
87’ Після невиразного відбору, атаку почав Пров Зямкин