14.10.2024 15:40
8’ М'ячем у голову отримує Антони Рамальетс. Сподіваємось все обійдеться...
10’ Раимофф добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
11’ При виконанні кутового удару Раимофф несподівано та красиво забиває ГОЛ!
12’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гулжигит Алыкулов не зміг потрапити по воротах!
19’ Антони Рамальетс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
23’ Сандро Рамирес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
32’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
38’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Рафаэль Чихос
42’ І знову Тим ван Реммерсваал віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
50’ Эмануэле Морони вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
55’ Штефан Эффенберг вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
63’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FC DORDOI 1557 гра в середині поля
68’ Знаменитий гравець Деукалайон Ксенакис вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
73’ Вправно перехоплює м'яч Антон Землянухин
78’ Після жахливої помилки захисника Леннерт Нильсен без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Карлос Клерк віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
89’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Артем Ситало