14.10.2024 15:38
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
4’ Знаменитий гравець Бернар Жирар вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
7’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Марта Виейра Сильва
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Рауан Турсунов
16’ Браулио Данни Алекс непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
19’ Жахливий та неточний пас віддав Станимир Дриженко своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
22’ Николь Козлова проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
22’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Бернат легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
25’ Жорже Маццони вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
30’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Станимир Дриженко
33’ Небезпечний штрафний удар і Наташа Суслова легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ Станимир Дриженко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
40’ Мэнди Ислакер порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
49’ І знову Света Деренчук віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
59’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Марта Виейра Сильва
63’ Вправно перехоплює м'яч Хуан Бернат
65’ Рауан Турсунов прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
67’ Ех, Рауан Турсунов... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
70’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Марта Виейра Сильва віддав пас в нікуди!
77’ Сезар Рейя добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
79’ Сильний та точний пас віддав Марта Виейра Сильва і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
81’ Рауан Турсунов вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
85’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
87’ М'ячем у голову отримує Браулио Данни Алекс. Сподіваємось все обійдеться...