14.10.2024 15:23
Travellers Arena
1’ Футболісти команди Travellers 1020 розіграли м'яч із центру поля
7’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Виктор Бонифейс
14’ Жорже Маццони відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
16’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
25’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Жорже Маццони
26’ Небезпечний штрафний удар і Яго Аспас легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
35’ Що ж робить гравець команди Travellers 1020, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
37’ Хоакин Фернандес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
42’ Команда Travellers 1020 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
47’ Хоакин Фернандес втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
51’ Ех, Дензел Думфрис... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
57’ Ех, Сергей Милинкович Савич... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
59’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Кайл Уокер
62’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Мейсон Маунт забиває приголомшливий м'яч у ворота!
68’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
75’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
84’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Энтони Гордон
88’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Ренату Саншеш